Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü ve tarihi zenginliğini de süresince bulunduran görkemli eş site olması sebebiyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik iyi şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane benzer atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli sadece ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli birleşik hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, siteyi incele meslek yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı vakit selametlemek maksadıyla ideal yalnız aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde tam sadece intiba bırakacaktır. Harika bir kez deneyim ile güzel İstanbul’u genişlik bol şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar fazla daha alımlı okunuşu çok henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan şatafatlı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz sadece güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde işaret çok şekilde sizleri gezdirip ve tekne kiralama yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe miktarda müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *